Výcvik

Ak neplánuješ prísť na výcvik, ale napriek tomu sa chceš zúčastniť splavu, daj nám vedieť, nech vieme, že s Tebou máme rátať.

Oficiálny program splavu začína 9.8. stretnutím 14:30 pri stánku na zastávke Botanická záhrada v Bratislave. Dostať sa sem je možné niekoľkými spôsobmi:

  • z Hlavnej stanice: pomocou autobusu 32 prísť priamo na zastávku Botanická záhrada
  • z Autobusovej stanice Mlynské Nivy: autobusom 70 na zastávku Nový most a z tadiaľ ľubovoľnou električkou (v správnom smere -- Karlova Ves) na zastávku Botanická záhrada.

Na zastávke Botanická záhrada už bude čakať vedúci, ktorý všetkých odprevadí do lodenice na výcvik. Po výcviku bude rozchod až do večera; prenocovanie je zabezpečené v lodenici Slávie UK.

Začiatok splavu

10.8. ráno budeme vyrážať na Dunaj. Naloďovať sa budeme pri Lodenici Univerzity Komenského (veľká žlto-modrá budova).

Koniec splavu

Splav skončíme zrejme vo Vojke nad Dunajom15.8., pokiaľ nás počasie nedonúti zmeniť plány ešte viac. Vo Vojke je autobusová zastávka, ale spoje chodia zriedkavo, preto sa oplatí pozrieť si autobus dopredu.

V prípade záujmu vieme na miesto konca splavu dopraviť bicykel, prípadne iné veci uložené v lodenici (kolieskové korčule, rogalo, ružového slona, ...).

Kontakt

V prípade akýchkoľvek nejasností/problémov napíšte prosím mail na splav zavináč ksp bodka sk, v prípade veľmi naliehavých problémov tesne pred splavom môžete použíť telefónne číslo +421 902 531 171.